Thursday, May 1, 2014

01│05│2014 "Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech;..."Není těžké držet hladovku. Jen musíte věřit, že to dokážete :-)
A plnit to, co si řeknete, že budete a nebudete dělat!
V tom je to kouzlo.

Když si budeš věřit a nebudeš mít (NESMÍŠ MÍT) o sobě pochyby, tak vše, co si umaneš, dokážeš :))
A to myslím opravdu vše a ne jenom naši milou anu.

Btw: Jste také samy na 1. máje -_-
Já doufám, že už se v Praze uprdelím a najdu si nějakého alternativního klučinu a ještě kdyby byl vegan nebo alespoň vegetarián <3
Opravdu jsem se nadchla pro veganství!

PS I.: jsem nemocná, beru antibiotika. Nevím, prostě se mi nechce přidávat na blog. Ale v nejbližší době začnu.

PS II.: možná se můj blog časem změní. Opravdu nechci celý život hladovkovat. Teda, teď jsem dlouho neměla hladovku a musím říct, že se cítím mizerně... Víte, prostě zhubnout a během toho hubnutí budu přecházet na veganství. Pak, až budu spokojená se svými mírami a váhou, tak přeskočím na jinou kolej...6 comments:

 1. Hih, myslím, že na to jdeš moc zhurta. V Praze jsem každý den a co myslíš, našla jsem někoho, kdo by stál za to? Naopak si myslím, že v Praze je to ještě mnohem složitější najít si někoho, jak v malém městečku nebo na vesnici. Ve městě si každý žije svůj vlastní život a má kolem sebe určitý okruh lidí. Ale myslim, že je to jen otázkou času, než si vytvoříš svůj vlastní okruh lidí a kdo ví, třeba v něm zrovna bude ten pravý. :)

  ReplyDelete
 2. taky jsem dnes uschnula -.- .. jo veganství mě taky hodně láká, ale já si občas neodpustím nějaký sýr,jogurt nebo tak a soja mi v některých potravinách nedělá dobře, třeba tofu dobrý, ale po sojovém jogurtu mi otéká krk -.- :D :) ale jsem ráda že ses zase ozvala, měj se hezky:)

  ReplyDelete
 3. Ráno jsem si četla tvůj článek a pak jsem na něj nemohla celý den přestat myslet... Na to, že hladovky jsou vlastně jednoduché a tak :D No, ale díky tomu se mi dnes povedl pěkný jídelníček, takže děkuji :)
  Veganství mě taky delší dobu lákalo, ale nakonec jsem to zavrhla, stačí mi moje vegetariánství :)
  Ono "hladovkovat" po celý život asi ani nejde, dřív nebo později se musí začít jinak :)

  ReplyDelete
 4. Přeji brzké uzdravení :) a přeji také,aby jsi se v praze zabydlela a měla jsi tu co jen chceš :) to je dobře, taky můj blog byl ze začátku jiný :-)

  www.una-vez-mas-la-anorexia.blog.cz

  ReplyDelete
 5. Přeji ať jsi brzy zdravá:* Myslím, že to nebude tak jednoduché - hladovkovat a pak lusk a nebudu.

  ReplyDelete
 6. já taky :( :D jo,jo alergie :( :D .. aahha, to nevadí, budu tě sledovat na každém blogu-to znělo trochu FBI :D ale jsi hrozně sympatická :)) a děkuji, taky se měj krásně!!:*

  ReplyDelete